İSAF 2012 FUARI
Katılmış olduğumuz isaf 2012 fuarında emeği geçen, standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Akçayel Özel Dedektiflik Firmamız

Özel Dedektif

ler Derneği üyesidir.İstanbul"da kurulu bulunan DEDEKTİFDER Derneği ile hiç bir ilişiğimiz yoktur. Firmamız kurumsal üyelikden İSTİFA ederek , Ankara merkezli olarak kurulan ÖZELDEDEKTİFDER derneğine üye olmuştur.Firmamız Özel Dedektifler Derneğinin İstanbul Temsilcisi olmuştur. Sektörümüzle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 

 
 
Copyright 2007 ©Akçayel Özel Dedektiflik. Tüm hakları saklıdır..

 

Vereceğiniz bilgilere dikkat edin!

Son zamanlarda çoğunluğu derneğimize gelen şikayetlerden en dikkat çekicisi boşanma davalarına delil toplama çalışmalarında araştırılacak şahıs ve müşterinin anne kızlık soyadından kimlik fotokopilerine kadar bilgilerin istenmesi ve malesef bazı kişilerin samimiyete güvenerek bu bilgileri vermesidir. Bu en başta gayet normal görülebilir fakat bu bilgileri bir dedektif firmasına vermenin size hiçbir faydası olmaz çünkü bu tür bilgileri kullanarak birşey elde etmeye çalışmak tamamen yasa dışı ve suçtur ayrıca mahkeme bu belgeleri delil olarak kabul etmez üstüne üstlük diğer taraf size dava açabilir.(hiçbir bilginiz olmadan)

Bu bilgilerle kişinin kendisi olmadan neler yapılabilir diye düşünebilirsiniz. Organize olan bir çete olursa bu kişiler isminiz üzerine cep telefonu hatları, kredi kartları bile açabilirler hatta biraz daha profesyoneller ise üzerinize olan mal varlığınızın bir anda başkalarının olduğunu bile öğrenebilirsiniz.Bunları başkasının yaptığınıda kanıtlamanız çok zor olur. Bu konu sadece özel dedektiflik ile ilgili bir dolandırıcılık yöntemi değil resmi kurumlar olmadığı sürece kesinlike bu bilgileri başkalarına vermeyiniz.

Bize bunu yapan firmaları sorabilirsiniz. Fakat malesef bu konuda yardımcı olmamız uygun değil çünkü şikayetlerde müşteriler ne firma ismi ne de kendi isimlerini vermekte fakat buna rağmen bu konuda sizi uyarmayı kendimizi borç biliyoruz.

 

 

 

 

 

 

tracker Free Hit Counter
Dedektif Özel Dedektiflik Hakkında Hizmetlerimiz Belgelerimiz İnsan Kaynakları Sık Sorulan Sorular İletişim Akçayel Dedektiflik Linkler