Back to Top

Tel: 0216 349 7373 7/24 Gsm: 0505 518 8556


Akçayel

Özel Dedektiflik

Bürosu


Tel: 0216 349 8373

Gsm:0505 518 8556  


Telefon    : +90216 349 8373

7/24 Gsm : +90505 518 8556

Adres : Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Sk. No:13/4 Kadıköy/İstanbulGebze Dedektif Hizmetleri


Kocaeli ilininin İzmit, Gebze ve diğer tüm ilçelerinde kurumsal ve bireysel özel dedektiflik hizmetleri vermekteyiz.Hizmetlerimizde şehrin nüfusuda dikkate alınarak mümkün olduğunca Kocaeli dışından oluşan ekiplerimizle sonuca ulaşmayı hedeflemekteyiz. Kurumsal dedektiflik çalışmalarında istenen çalışmaya göre çalıştığımız mali müşavirler, avukatlar, muhasebeciler gibi işinin ehli meslek mensublarından gerektiği takdirde destek almaktayız ki kurumsal çalışmalarda çalışmalarımızın çoğunun sonucunda elde edilen delilleri firmanızın nasıl kullanacağında bu şahısların bilgi ve tecrübeleri önemli etken oluşturmaktadır..
Çalışmalarımızda gerek kurumsal gerek bireysel çalışmalarda müşteri gizliliği ön plandadadır ki bu nedenle bu meslekte referans gösterilmesi doğru olmaz. Firmalar özel dedektiflikle ilgili referans gösterilmek istenmez çünkü ileride tekrar ihtiyaç duydukları takdirde bir özel dedektiften daha önce yardım aldıklarını ne bir personelinin ne de çevreden birilerinin bilmesinin yeni sorunda sonuca ulaşmalarını zorlayaccağını bilirler.
1999 depreminde ülkemizin kalbi durumunda olan Kocaeli 19 milyar dolarlık bir zarara uğradı fakat güçlü sermayesi ve çalışkan kalifiyeli işçileri sayesinde tekrar toparlanabildi ve halen ülkemiz ekonomisinin kalbi durumundadır.Bu nedenledir ki ticari ortamda oluşan rekabetler firmaların personelleri tarafından ya da rakip firmalar tarafından zarara uğramasına sebep olmaktadır.Sizinde firma çalışanlarınızın bilgi sızdırma rakip firmalarla birlikte çalışma gibi durumlarından şüpheniz var ise ve bir koruma sözleşmesi yaptıysanız sizin için gerekli delilleri elde etmek için gerek personel araştırmaları gerekse firma araştırmalarında hizmetinizdeyiz..
Ülkemizde artan boşanma davalarına orantılı olarak Kocaeli bölgesindede boşanma davaları orantılı olarak artmıştır. Günümüzde boşanma davalarının en büyük sebebi ekonomik sorunlar diğeri de evde oluşan bunalım sonucunda ortaya çıkan aldatmadır. Boşanma davasına delil toplama çalışmamız gerek Gebze gerekse Kocaeli'nin bütün ilçelerinde T.C. yasalarına aykırı hareket etmeden yapılmaktadır. Çalışmalarımız konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz ile (nelerin delil olabileceğini, nelerin suç olabileceğini bilen) yapılmaktadır. İstenildiği takdirde avukatlarımızın desteği de alınabilir.


Kocaeli, Gebze ve Türkiye çapında yaptığımız tüm hizmetlerimizi görmek için hizmetlerimiz menüse tıklamanız yeterlidir. Ayrıntılı bilgiyi karşılıklı yapacağımız toplantıda öğrenebilirsiniz. İletişim menüsündeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.