İSAF 2012 FUARI
Katılmış olduğumuz isaf 2012 fuarında emeği geçen, standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Akçayel Özel Dedektiflik Firmamız

Özel Dedektif

ler Derneği üyesidir.İstanbul"da kurulu bulunan DEDEKTİFDER Derneği ile hiç bir ilişiğimiz yoktur. Firmamız kurumsal üyelikden İSTİFA ederek , Ankara merkezli olarak kurulan ÖZELDEDEKTİFDER derneğine üye olmuştur.Firmamız Özel Dedektifler Derneğinin İstanbul Temsilcisi olmuştur. Sektörümüzle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 

 
 
Copyright 2007 ©Akçayel Özel Dedektiflik. Tüm hakları saklıdır..

 

Dedektif Makale

Neden insanlar ilişkilerinin ilk günlerinde birbirlerini aldatmıyorlar?Birbirlerini deli gibi sevip olur olmaz zamanlarda birbirlerine bahaneler icat edip görüşmek isterler, birbirlerini kırmamak için ellerinden kaçırmamak için uğraşırken kaç kişi görürüz birbirini aldatan hatta bir başka gözle bakan vve onu fark eden?

Aradan zaman geçiyor, artık hep beraber oluyorlar insanlar geçmişteki yaşadıkları duygu ve heyecanı kaybetmeye başlıyorlar işte o zaman aldatmalar su üzerine çıkmaya başlıyor.
"Aldatma ilgiyle ihtiyacın adıdır."
Bazı kişiler bu yaraların birbirlerine olan sevgileriyle kapatılacağına inanıyorlar ilişkilerini kurtarmaya çalışıyorlar, kimi insanlar maddi nedenler gibi mecburiyetten yaşananları sineye çekip bir şey olmamış gibi davranıyorlar ve kimileri de her şeyi bitirip boşanma aşamasına geliyorlar.

Bu yazı yıllardır yaptığımız özel dedektifik mesleğimizde müşterilerimizin genel olarak bize başvurma sebeplerine ve hikayelerine dayanılarak yazıldı.Eşiniz ile aranızda sorunlar başladıktan sonra düzeltmeye çalışmak sorunlar başlamadan ufak detaylara dikkat etmekten çok daha zordur.Evliliğinizde evlenmeden önceki dönemlerde olduğu gibi hayatınızda ufak süprizler (hediye , yemek vs..) yapmayı ihmal etmeyin. Bu tür ufak ve önemsiz görülen detaylar eşinizin sizinle ilişkisi daima ayakta tutmaya yarayaccaktır ve en önemlisi evde kaybettiği ilgi alakayı dışarıda arama ihtiyacına gitmeyecektir.

 

Etiketler: Dedektif, Dedektiflik büroları, özel dedektif

 

 

 

 

 

 

tracker Free Hit Counter
Dedektif Özel Dedektiflik Hakkında Hizmetlerimiz Belgelerimiz İnsan Kaynakları Sık Sorulan Sorular İletişim Akçayel Dedektiflik Linkler