Back to Top

Tel: 0216 349 7373 7/24 Gsm: 0505 518 8556


Akçayel

Özel Dedektiflik

Bürosu


Tel: 0216 349 8373

Gsm:0505 518 8556  


Telefon    : +90216 349 8373

7/24 Gsm : +90505 518 8556

Adres : Hasanpaşa Mah. Mahmudbaba Sk. No:13/4 Kadıköy/İstanbulKıbrıs, Lefkoşa, Girne Dedektif Hizmetleri


Kıbrıs'ta ülkenin yasalarından, Kıbrıs'ta dedektiflik üzerine bir eğitim olmamasından ve Kıbrısta bir Türk vatandaşının firma açmasının gereksinimlerinin gelir gider dengesi nedeniyle zor olmasından dolayı Kıbrıs'ta K.K.T.C yasalarına uygun olarak hiçbir ticari Kıbrıs özel dedektif firması yoktur.Bu demek değildirki Kıbrıs'da dedektiflik hizmeti yoktur.Kıbrıs'taki çalışmalarımızda genel olarak çalışma şartlarına göre İstanbul'dan kurulacak bir ekip Kıbrıs'a gönderilir.(daha önce Kıbrıs tecrübesi olan, sağ direksiyona, trafik kurallarını bilen, şehirleri bölgeleri ülkenin yasalarına hakim)Ekibin İstanbul'dan gönderilme sebebi müşteri gizliliği ilkemizdendir. Çünkü Kıbrıs'ta nüfus sayısına oranlarsak insanların birbirini tanıma şansı az da olsa vardır ve biz minimum riske bile girmeyiz
Bir diğer sebebi de çalışmalarımızın genel olarak Türkiye merkezli olmasıdır. Çalışmayı yapacak ekip özenle seçilmiş sorumluluk sahibi olan personellerimizdir. Diğer firmalarda yazan çalışmaları emekli emniyet askeri personeller yapar yazısına katılmıyoruz. Sadece ekip şefimiz bu kriterlere uygundur. Nedenine gelince emekli olmuş 50- 60 yaşında bir insanı 40 derece sıcakta saatlerce bir yerde bekletemezsiniz bu insan sağlığı kurallarına göre imkansızdır. Ekip şefimiz işi koordine eder görev paylaşımı yapar. Fiziki hizmetleri 25 ile 40 yaş arasındaki başta evli olması (sorumluluk sahibi olması için) minimum meslek yüksek okulu eğitimi almış yasaları bilen çalışma arkadaşlarımız yapmaktadır.
Not: Kıbrıs'da dedektif kelimesini arattığınızda Kıbrıs'ta dedektiflik yaptığını söyleyen bir sürü firma göreceksiniz .Bu firmaların bizde dahil hepsi Türkiye firmalarıdır. Hatta bu firmaların çoğu daha Kıbrıs'ta hiçbir hizmet vermemiş araba kullanmak için sol kapıyı açan insanlardır.Ülkeyi tanımayan bir ekibin o ülkede çalışma yapması imkansızdır.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yaptığımız tüm hizmetlerimizi görmek için hizmetlerimiz menüse bakmanız yeterlidir.Ayrıntılı bilgiyi önce telefonda anlaştığımız takdirde Şirket yetkilimizin Kıbrıs'a gelmesi ile karşılıklı konuşarak alabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye'de ki ofisimizi görmek için sizde İstanbul'u ziyaret edip misafirimiz olabilirsiniz.Kıbrıs dedektiflik hizmetlerimiz K.K.T.C yasalarına aykırı olmadan yapılmaktadır.