İSAF 2012 FUARI
Katılmış olduğumuz isaf 2012 fuarında emeği geçen, standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Akçayel Özel Dedektiflik Firmamız

Özel Dedektif

ler Derneği üyesidir.İstanbul"da kurulu bulunan DEDEKTİFDER Derneği ile hiç bir ilişiğimiz yoktur. Firmamız kurumsal üyelikden İSTİFA ederek , Ankara merkezli olarak kurulan ÖZELDEDEKTİFDER derneğine üye olmuştur.Firmamız Özel Dedektifler Derneğinin İstanbul Temsilcisi olmuştur. Sektörümüzle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 

 
 
Copyright 2007 ©Akçayel Özel Dedektiflik. Tüm hakları saklıdır..

 

Kıbrıs DedektifKıbrıs, Lefkoşa, Girne Dedektif Hizmetleri

Kıbrıs'ta ülkenin yasalarından, Kıbrıs'ta dedektiflik üzerine bir eğitim olmamasından ve Kıbrısta bir Türk vatandaşının firma açmasının gereksinimlerinin gelir gider dengesi nedeniyle zor olmasından dolayı Kıbrıs'ta K.K.T.C yasalarına uygun olarak hiçbir ticari Kıbrıs özel dedektif firması yoktur.Bu demek değildirki Kıbrıs'da dedektiflik hizmeti yoktur.Kıbrıs'taki çalışmalarımızda genel olarak çalışma şartlarına göre İstanbul'dan kurulacak bir ekip Kıbrıs'a gönderilir.(daha önce Kıbrıs tecrübesi olan, sağ direksiyona, trafik kurallarını bilen, şehirleri bölgeleri ülkenin yasalarına hakim)Ekibin İstanbul'dan gönderilme sebebi müşteri gizliliği ilkemizdendir. Çünkü Kıbrıs'ta nüfus sayısına oranlarsak insanların birbirini tanıma şansı az da olsa vardır ve biz minimum riske bile girmeyiz.Bir diğer sebebi de çalışmalarımızın genel olarak Türkiye merkezli olmasıdır. Çalışmayı yapacak ekip özenle seçilmiş sorumluluk sahibi olan personellerimizdir. Diğer firmalarda yazan çalışmaları emekli emniyet askeri personeller yapar yazısına katılmıyoruz. Sadece ekip şefimiz bu kriterlere uygundur. Nedenine gelince emekli olmuş 50- 60 yaşında bir insanı 40 derece sıcakta saatlerce bir yerde bekletemezsiniz bu insan sağlığı kurallarına göre imkansızdır. Ekip şefimiz işi koordine eder görev paylaşımı yapar. Fiziki hizmetleri 25 ile 40 yaş arasındaki başta evli olması (sorumluluk sahibi olması için) minimum meslek yüksek okulu eğitimi almış yasaları bilen çalışma arkadaşlarımız yapmaktadır.

Not: Kıbrıs'da dedektif kelimesini arattığınızda Kıbrıs'ta dedektiflik yaptığını söyleyen bir sürü firma göreceksiniz .Bu firmaların bizde dahil hepsi Türkiye firmalarıdır. Hatta bu firmaların çoğu daha Kıbrıs'ta hiçbir hizmet vermemiş araba kullanmak için sol kapıyı açan insanlardır.Ülkeyi tanımayan bir ekipin o ülkede çalışma yapması imkansızdır.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde yaptığımız tüm hizmetlerimizi görmek için hizmetlerimiz menüse bakmanız yeterlidir.Ayrıntılı bilgiyi önce telefonda anlaştığımız takdirde Şirket yetkilimizin Kıbrıs'a gelmesi ile karşılıklı konuşarak alabilirsiniz. Dilerseniz Türkiye'de ki ofisimizi görmek için sizde İstanbul'u ziyaret edip misafirimiz olabilirsiniz.Kıbrıs dedektiflik hizmetlerimiz K.K.T.C yasalarına aykırı olmadan yapılmaktadır.

Etiketler: Kıbrıs Dedektif, Kıbrıs dedektif hizmetleri, K.K.T.C dedektif büroları

 

 

 

 

 

tracker Free Hit Counter
Dedektif Özel Dedektiflik Hakkında Hizmetlerimiz Belgelerimiz İnsan Kaynakları Sık Sorulan Sorular İletişim Akçayel Dedektiflik Linkler