İSAF 2012 FUARI
Katılmış olduğumuz isaf 2012 fuarında emeği geçen, standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Akçayel Özel Dedektiflik Firmamız

Özel Dedektif

ler Derneği üyesidir.İstanbul"da kurulu bulunan DEDEKTİFDER Derneği ile hiç bir ilişiğimiz yoktur. Firmamız kurumsal üyelikden İSTİFA ederek , Ankara merkezli olarak kurulan ÖZELDEDEKTİFDER derneğine üye olmuştur.Firmamız Özel Dedektifler Derneğinin İstanbul Temsilcisi olmuştur. Sektörümüzle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 

 
 
Copyright 2007 ©Akçayel Özel Dedektiflik. Tüm hakları saklıdır..

 

Dedektif Bürosu Nasıldır?

Özellikle bir dedektif bürosu açmak isteyen kişiler özel dedektif bürolarını güvenlik şirketleri gibi düşünürler içeride bir sürü kişinin olduğu 2-3 kat lık ofisler. Fakat bir özel dedektif bürosu bu şekilde olamaz çünkü çalışma ilkelerine aykırıdır. Özel dedektif bürolarında gerek personelin müşteriyi görmemesi gerekse müşterinin personeli görmemesi yani gizlilik ilkesi açısından şirket yetkilisi sekreter gibi çok az sayıda çalışan olmalıdır. ve bir özel dedektif çalışmasını masa başında yapmaz sahada yapar eğer masa başında yapıyorsa bizce o özel dedektif'den hizmet almayınız.Bir dedektiflik bürosunun tecrübesinin ne kadar olduğunu web sitesinde yazan 10 20 yıllık meslek tecrübesi (%90 ı yalan)yazılara inanarak anlayamazsınız. Siz sorunuzu anlattığınızda neler yapabileceğini ve sizin ne tür sorunlar yaşadığınızı eğer siz söylemeden size biraz anlatabiliyorsa demekki sizin sorunlarınız gibi sorunlar çözmüş ve konuya hakim neler yapabileceğini biliyor demektir.

Şunu unutmayın bir dedektif bürosuna girdiğinizde karşınızda filmlerden çıkma kıyafetlerle bir insan çıkmaz. Karşınıza sizin gibi bir insan yapar ve bu kişi sihirbaz değildir. Sizden farklı olarak işe duygularını katmadan bir ekip olarak profesyonel olarak hizmet verir.

Bir özel dedektife ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız. Hizmetlerimizi hizmetlerimiz menüsünden görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

tracker Free Hit Counter
Dedektif Özel Dedektiflik Hakkında Hizmetlerimiz Belgelerimiz İnsan Kaynakları Sık Sorulan Sorular İletişim Akçayel Dedektiflik Linkler