İSAF 2012 FUARI
Katılmış olduğumuz isaf 2012 fuarında emeği geçen, standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Akçayel Özel Dedektiflik Firmamız

Özel Dedektif

ler Derneği üyesidir.İstanbul"da kurulu bulunan DEDEKTİFDER Derneği ile hiç bir ilişiğimiz yoktur. Firmamız kurumsal üyelikden İSTİFA ederek , Ankara merkezli olarak kurulan ÖZELDEDEKTİFDER derneğine üye olmuştur.Firmamız Özel Dedektifler Derneğinin İstanbul Temsilcisi olmuştur. Sektörümüzle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 

 
 
Copyright 2007 ©Akçayel Özel Dedektiflik. Tüm hakları saklıdır..

 

Beşiktaş Dedektif BürolarıSarıyer – Beşiktaş Dedektiflik Büroları

Tüm özel dedektiflik hizmetlerimizde, firmamızın tecrübesine ve hizmet kalitesine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Hiçbir çalışmamızda standartlarda kalmayıp müşterinin sorununu en kısa ve en net şekilde çözümleyeceğimiz çalışma planlarıyla müşterimizin beklentilerini maksimum düzeyde karşılamayı hedefleriz. Amacımız size bir özel dedektiflik hizmeti verirken çalışmamızda özen ve ayrıntılara dikkat etmek ile beraber dedektiflik hizmetlerimizde beklentilerinizi karşılayabilmektedir.

Bir özel dedektiflik hizmeti için bizi seçtiğinizde, güveninize layık olma adına çabamızı göreceksiniz. Yılların verdiği tecrübe ile Akçayel Özel Dedektiflik sektöründe üstün hizmet kalitesine sahip bir firma olarak çalışma sistemimizde en önem verdiğimiz husus, müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet ve güven sözüne sadık kalmaktır.

Akçayel özel dedektiflik çözüm odaklı çalışma mantığı ile gücünü hizmet verdiği müşterilerinin güvenlerinden almaktadır. Deneyimli, eğitimli, uzman personelimiz ve kullandığımız güncel ekipmanlarımız vesilesiyle şirketimiz, sunduğumuz yüksek hizmet kalitesini sunmaktadır.


Firmamıza iletişim bölümündeki telefon numalarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Tercihimiz ofisimizde karşılıklı olarak görüşerek sorunlarınızın çözümünde neler yapabileceğimizi sizinle daha net bir şekilde konuşmaktır. Ofisimiz Kadıköy'de dir fakat ofise gelmekte zorlanıyorsanız halka açık kafeterya vb yerlerde daha önceden randevulaşarak görüşmemizi yapabiliriz.


Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu


Etiketler:Sarıyer Dedektif, Beşiktaş Dedektif, dedektif, dedektif bürosu, özel dedektif