İSAF 2012 FUARI
Katılmış olduğumuz isaf 2012 fuarında emeği geçen, standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ederiz. Akçayel Özel Dedektiflik Firmamız

Özel Dedektif

ler Derneği üyesidir.İstanbul"da kurulu bulunan DEDEKTİFDER Derneği ile hiç bir ilişiğimiz yoktur. Firmamız kurumsal üyelikden İSTİFA ederek , Ankara merkezli olarak kurulan ÖZELDEDEKTİFDER derneğine üye olmuştur.Firmamız Özel Dedektifler Derneğinin İstanbul Temsilcisi olmuştur. Sektörümüzle ilgili her türlü şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 

 
 
Copyright 2007 ©Akçayel Özel Dedektiflik. Tüm hakları saklıdır..

 

Neden Aldatır?

Aldatılan bayanlar genel olarak kocasının onu aldattığını düşünür evet temel anlamda bu doğrudur erkekler özellikle asosyal olan kesimi bir kadının kendisine kur yapması durumunda buna kayıtsız kalmıyor ve bu erkek 40 yaşını geçmiş ise resmen ikinci baharını yaşama hayalleriyle 40 yaşına kadar yaşamadığını düşündüğü aşkı heyecanı yaşamak istiyor.Peki neden bu aşkı heyecanı ve benzeri duyguları karısıyla yaşamak yerine dışardan bir kadınla yaşamayı tercih ediyor. Bunun değişik cevapları olabilir ama bunların en kabul göreni resmi eşini çocuklarının annesi evinin dermirbaşı olması ve onu kutsal bir yerde görmesi. Örnek vermek gerekirse dışardaki bir bayanla her türlü duygusal veya diğer türde her türlü çılgınlığı yapabileceğini düşünüyor ama bu yapmayı istediği şeyleri evliliği boyunca karısına ne sorabilmiştir nede hadi yapalım demiştir. Karısıyla monotonlaşmış bir hayat yaşarken sevgilisine kendini kanıtlamak amacıyla daha önce fazla bulunmadığı eğlence dünyası sabahlara kadar gezmek gibi etkinliklerde bulunur. Ama karısından da ayrılmak istemez çünkü o ona göre demirbaştır onunla hayatını yaşamasada o olmazsa yanında veya evinde bütün herşey ters gider olarak düşünmektedir. Bu her erkek için geçerli değildir ama yuvayı dişi kuş yapar sözünü unutmamak gerekir. Eğer eşiniz ile ilk yıllarınızdaki ilişkiyi yaşamak istiyorsanız. Asla hayatınızı monotonlaştırmayın ve günümüze ayak uydurun.
Aldatma da durumunda aldatanın kusurları kesinlikle daha fazladır ama aldatılan kişininde mutlaka hataları vardır. Eşinizle mutlaka birşeyler paylaşın her akşam klasik olarak yaptığınız bilgisayarınızın başına diğeriniz televizyonun başına geçerseniz büyük bir ihtimal ile bir gün bu ikiliden biri televizyon veya bilgisayar yerine farklı bir yerlerde olacaktır.
En çok karşılaşılan bir diğer durumda zorlu yıpratıcı yaşam şartlarından sonra bu emeklerin meyvesinin (maddi olarak ) toplandığı dönemdir bu dönem çok tehlikelidir. Zamanında tabiri caiz ise ekmek alırken bile hesap yaparken birden parayı görünce kişiler bocalama dönemine girer lüks yaşamaya başlarlar ve karşı cinsden yanına yaklaşanların onun kendine değil cebindeki kredi kartlarına ve nakit parasına geldiğinin farkına varmazlar. Eşi evde hala aynıyken dışardaki kişi ona hiç duymadığı sözler hiç yaşamadığı heyecanlar yaşatır. Evdeki eş çocuğun okulu evin faturaları derken dışarıda ki kişi buraya gidelim şuraya gidelim gezelim eğlenelim der ve genelde erkek olan eş çocuk gibi dışarıdakinin peşinden giderek belkide hayatının hatasını yapar.Ne kadar evlilik duygusallıkdır densede şunu sakın unutmayın günümüz dünyasında maddi kaynaklar duygusallıktan bir adım daha öndedir. Yani parasız döneminizdeki halinizle maddi olarak güçlendiğiniz dönemdede aynı kalmanız eşinizi kaybetmenize sebep olabilir. Bu nedenle ben ilk gün ne isem şimdide oyun demek yerine imkanlarınıza göre eşinizle daha yeni yerlerde ve zamanlarda vakit geçirin.Bu yazılırken hadi canım diyebilirsiniz fakat ilerde bi aldatılma riski minimumda olsa maksimumda olsa bunun önüne geçebilmeniz için çok önemli bir adımdır.
Aldatılan eşler genelde kocalarını suçlarlar peki diğer kadın yani 2. kadının bu işte hiçmi suçu yoktur. Evli olduğunu bildiği halde neden evli bir erkekle ilişki yaşar. Bu soruyu soran kişiler çok azdır ama malesef bayanlara en büyük darbeyi vuran yine hemcinsleridir. Bazı eşler ben eşimi seviyorum bu saatten sonra boşanamayız diğer kadınıda karşıma çıkarmasın evliliğim aynı şekilde devam etsin ne halt yerse yesin diyerek buna göz yumarlar.Ama 2. kadın asla 2. kadın olarak kalmayı düşünmez onun hedefinde daime resmi nikahlı eş olmak vardır çünkü bir noktadan sonra eğlence gezme bol para harcama ona yetmeyecek geleceğine dönül yatırım yapmak isteyecektir ki bu yatırımda eşiniz olacaktır. Bunun için kocanıza baskı yapacak hatta sizi bile taciz edebilir. Bu nedenle bu durumdan kurtulmanın iki yolu vardır. Ya boşanacaksınız ya da bunu kabul etmek yerine 2. kadınla mutlaka eşiniz için savaşacaksınız .
Özellikle İstanbul'da aldatma vakaları çok fazladır. Bunun bizce en büyük nedeni istanbulda insanlar bir makinanın dişlisi gibidir. Devamlı çalışır ve daha fazla para kazanmak isterler bu nedenle sosyal hayatları yok denecek kadar azdır. Belirli bir seviyeye geldiklerinde (maddi olarak) İstanbul'un güzelliklerini görmeye başlarlar bu anda saçmalamaya zayıflamaya başlamışlar demektir ve karşılarına onu avlayacak bir avcı çıktığında hemen teslim olurlar.
Not: Akçayel Özel Dedektif Bürosu olarak burada yazdıklarımızdan kesinlikle aldatmanın olağan olduğunu düşünmeyin. Aldatmak ne tür ve ne şekilde olursa olsun evlilikde en büyük kusurdur. Bu makalememizin amacı neden aldatılır ve bu aldatmadan en az yara ile nasıl kurtulabileceğinizdir.


Akçayel Özel Dedektiflik Bürosu


Etiketler:İstanbul Dedektif, aldatma, aldatılma, dedektif bürosu, özel dedektif